Padarītais

 • Par viedokli saistībā ar ASV sankcijām informējām sadarbības partnerus

  Aicinām iepazīties ar partijas „Latvijai un Ventspilij” valdes 2020. gada 7. janvārī politisko partiju apvienībai “Zaļo un zemnieku savienība”, politiskajai partijai “Latvijas zemnieku savienība” un politiskajai partijai “Latvijas Zaļā partija” nosūtītās vēstules pilnu tekstu.  

 • Labdarības koncertā „No debesīm es atnesu...” Ventspils bērniem ar īpašām vajadzībām saziedoti 3002 eiro

  8.decembrī jau 12. gadu Ventspilī un desmito gadu Ventspils baptistu lūgšanu namā norisinājās labdarības koncerts „No debesīm es atnesu...”.  

 • Aicinām uz ikgadējo labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...” bērniem ar īpašām vajadzībām

  Svētdien, 8.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...”, kur kā ik gadu svētku noskaņā ar atvērtām sirdīm dalīsies koncerta mākslinieki un apmeklētāji.

 • Ventspils pilsētas domes pozīcijas deputātu prioritāte ir ventspilnieku intereses

  Ventspils pilsētas Domes opozīcijas deputāti - Ģ.V. Kristovskis, brāļi Landmaņi un D.Korna – jau kopš pirmās šī sasaukuma darba dienas pielieto maksimālu izdomu, lai dezorganizētu domes darbu, cenšoties radīt situāciju, lai domes sēdes nevarētu notikt.

 • “Jaunās Vienotības” Ventspils deputāti pieprasa administratīvi pārskatīt demokrātisku vēlēšanu rezultātus

  2017. gadā Latvijā notika pašvaldību vēlēšanas, kurās pilsoņu kopuma vairākuma atbalstu (62%) Ventspils pilsētā saņēma politiskā partija “Latvijai un Ventspilij”, savukārt “Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Partija "VIENOTĪBA", Latvijas Reģionu Apvienība” vēlēšanās ieguva 25 % atbalstu, kā rezultātā Ventspils pilsētas domē likumsakarīgi izveidojusies pozīcija un opozīcija.

 • Aicinām uz ikgadējo labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...” bērniem ar īpašām vajadzībām

  Svētdien, 9.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...”, kur siltu svētku noskaņu radīs mākslinieku un koncerta apmeklētāju labestībai atvērtās sirdis.

 • Labdarības koncertā „No debesīm es atnesu...” Ventspils bērniem ar īpašām vajadzībām saziedoti 2663,57 eiro

  10.decembrī jau desmito gadu Ventspilī un astoto gadu Ventspils baptistu lūgšanu namā norisinājās labdarības koncerts „No debesīm es atnesu...”.

 • „Jūras akmentiņi” un Normunds Rutulis dāvās sirds siltumu labdarības koncertā „No debesīm es atnesu...”

  Svētdien, 10.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...”, kur varēsiet ne tikai sajust svētku noskaņu, bet arī ziedot bērniem ar īpašām vajadzībām.

 • Atklāta vēstule - aicinājums uz godīgu politisku konkurenci

  Esam nosūtījuši atklātu vēstuli partiju "Vienotība", "Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK" un "Latvijas Reģionu apvienība" vadībai ar aicinājumu uz godīgu politisku konkurenci. Aicinām iepazīties ar vēstules tekstu.

 • Nepieļausim manipulāciju ar balsojumu pašvaldību vēlēšanās

  Politiskā partija “Latvijai un Ventspilij” aicina ikvienu vēlētāju 2017.gada 3.jūnijā Ventspils pašvaldību vēlēšanās un arī citviet Latvijā balsot nevis baiļu vai draudu ietekmē, bet saskaņā ar savu sirdsapziņu.