Padarītais

 • Ventspils pilsētas domes pozīcijas deputātu prioritāte ir ventspilnieku intereses

  Ventspils pilsētas Domes opozīcijas deputāti - Ģ.V. Kristovskis, brāļi Landmaņi un D.Korna – jau kopš pirmās šī sasaukuma darba dienas pielieto maksimālu izdomu, lai dezorganizētu domes darbu, cenšoties radīt situāciju, lai domes sēdes nevarētu notikt.

 • “Jaunās Vienotības” Ventspils deputāti pieprasa administratīvi pārskatīt demokrātisku vēlēšanu rezultātus

  2017. gadā Latvijā notika pašvaldību vēlēšanas, kurās pilsoņu kopuma vairākuma atbalstu (62%) Ventspils pilsētā saņēma politiskā partija “Latvijai un Ventspilij”, savukārt “Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Partija "VIENOTĪBA", Latvijas Reģionu Apvienība” vēlēšanās ieguva 25 % atbalstu, kā rezultātā Ventspils pilsētas domē likumsakarīgi izveidojusies pozīcija un opozīcija.

 • Aicinām uz ikgadējo labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...” bērniem ar īpašām vajadzībām

  Svētdien, 9.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...”, kur siltu svētku noskaņu radīs mākslinieku un koncerta apmeklētāju labestībai atvērtās sirdis.

 • Labdarības koncertā „No debesīm es atnesu...” Ventspils bērniem ar īpašām vajadzībām saziedoti 2663,57 eiro

  10.decembrī jau desmito gadu Ventspilī un astoto gadu Ventspils baptistu lūgšanu namā norisinājās labdarības koncerts „No debesīm es atnesu...”.

 • „Jūras akmentiņi” un Normunds Rutulis dāvās sirds siltumu labdarības koncertā „No debesīm es atnesu...”

  Svētdien, 10.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...”, kur varēsiet ne tikai sajust svētku noskaņu, bet arī ziedot bērniem ar īpašām vajadzībām.

 • Atklāta vēstule - aicinājums uz godīgu politisku konkurenci

  Esam nosūtījuši atklātu vēstuli partiju "Vienotība", "Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK" un "Latvijas Reģionu apvienība" vadībai ar aicinājumu uz godīgu politisku konkurenci. Aicinām iepazīties ar vēstules tekstu.

 • Nepieļausim manipulāciju ar balsojumu pašvaldību vēlēšanās

  Politiskā partija “Latvijai un Ventspilij” aicina ikvienu vēlētāju 2017.gada 3.jūnijā Ventspils pašvaldību vēlēšanās un arī citviet Latvijā balsot nevis baiļu vai draudu ietekmē, bet saskaņā ar savu sirdsapziņu. 

 • "Latvijai un Ventspilij" AVĪZE

  Zemāk aicinām iepazīties ar partijas "Latvijai un Ventspilij" avīzi.

 • SKDS aptauja liecina – Ventspilī pieaug atbalsts Domes darbam

  Palielinājies to ventpilnieku skaits, kas pozitīvi vērtē Ventspils pilsētas domes darbu kopumā – maijā tie bijuši jau 87,4%, kas ir par 2% vairāk, nekā janvārī (85,3%).  

 • Priekšvēlēšanu programma

  Iepazīstieties ar politiskās partijas "Latvijai un Ventspilij" priekšvēlēšanu programmu pašvaldību vēlēšanām 2017.gadā.