Padarītais

Aicinām uz ikgadējo labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...” bērniem ar īpašām vajadzībām

25.11.2019

Svētdien, 8.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...”, kur kā ik gadu svētku noskaņā ar atvērtām sirdīm dalīsies koncerta mākslinieki un apmeklētāji.

Koncertu un Ziemassvētku tuvošanos ar visiem zināmām un arī jaunām svētku melodijām ieskandinās Ventspils popgrupas „Jūras akmentiņi” dziedātāji Lūcijas Boitmanes vadībā. Neiztrūkstoši – arī šogad labdarības koncertu “No debesīm es atnesu…” muzikāli bagātinās koncerta īpašais viesis, šogad - dziedātājs Normunds Zušs, kā arī viesmākslinieki –Laura Lauze, Katrīna Bindere Čodere un Sanijs Bondars ar instrumentālo grupu, kā arī flautu trio Ainas Lodziņas vadībā. Sirdsvārdus laikā starp priekšnesumiem koncerta apmeklētājiem veltīs mācītājs Pēteris Sproģis 

Labdarības koncerts „No debesīm es atnesu...” jau 12. gadu tiek organizēts, lai vāktu ziedojumus atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām „Cimdiņš” bērniem. Palīdzība nepieciešama vairākiem bērniem – īpašiem palīglīdzekļiem ikdienas dzīves uzlabošanai. Ziedojumi tiks vākti un nodoti atbalsta centram „Cimdiņš”, kura speciālisti zina un vislabāk varēs novērtēt, kuram bērniņam palīdzība nepieciešama vissteidzamāk.

Labdarības koncertu bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...” organizē politiskā partija „Latvijai un Ventspilij”. Labdarības koncerta organizēšanas izdevumus no personīgajiem līdzekļiem kā ik gadu sedz politiskās partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Sniegsim atbalstu mazajiem ventspilniekiem, kuriem tik ļoti nepieciešama palīdzība, lai uzlabotu veselību. Būsim līdzās, būsim kopā!

Paldies Ventspils baptistu baznīcai par ikgadējo viesmīlību un silto sagaidīšanu šai Dievnamā.

 

Ieeja pasākumā bez maksas. Koncerta laikā tiks vākti ziedojumi.