Padarītais

Ventspils pilsētas domes pozīcijas deputātu prioritāte ir ventspilnieku intereses

26.04.2019

Ventspils pilsētas Domes opozīcijas deputāti - Ģ.V. Kristovskis, brāļi Landmaņi un D.Korna – jau kopš pirmās šī sasaukuma darba dienas pielieto maksimālu izdomu, lai dezorganizētu domes darbu, cenšoties radīt situāciju, lai domes sēdes nevarētu notikt.

Par Ventspils pilsētas domes opozīcijas deputātu savdabīgu tradīciju kļuvusi domes sēdes darba kārtībā iekļauto jautājumu ignorēšana, tāpat kā jau ierasta prakse ir diskusiju izvēršana par dienas kārtībā neesošiem jautājumiem.

Atsevišķi opozīcijas deputāti savus kolēģus regulāri apsaukā, izsaka draudus un pat izvērš mobingu pret Ventspils pilsētas domes administrācijas darbiniekiem.

Lai arī šādos apstākļos strādāt ir diskomfortabli, tomēr Ventspils pilsētas un ventspilnieku intereses ir svarīgākas, tādēļ varam apliecināt, ka ventspilnieku interešu vārdā esam gatavi arī turpmāk paciest šo morālo teroru.

Š.g. 12. aprīļa Ventspils pilsētas domes sēdes dienas kārtībā nebija iekļauts jautājums ne par pašvaldības, ne atsevišķu tās kapitālsabiedrību maksājumiem ne kādām biedrībām, ne aģentūrām, ne citām fiziskām vai juridiskām personām, līdz ar to – neviens arī nevarēja atteikties sniegt informāciju par šādu jautājumu, kā to savā paziņojumā apgalvo opozīcijas deputāti.

Ģ.V. Kristovskis, brāļi Landmaņi un D.Korna divu gadu laikā nav spējuši nosaukt nevienu konkrētu likumu vai tiesas nolēmumu izpildes ignorēšanas faktu no Domes puses, un tas pats attiecas arī uz opozīcijas izteicieniem par Domes patvaļu un autoritārismu. Citiem vārdiem – Ventspils pilsētas domes opozīcijas deputātu publiskais paziņojums par nepiedalīšanos domes sēdēs ir tukša politiskā propaganda, kas tiek veikta, nespējot pārdzīvot 2017. gadā Latvijā notikušo pašvaldību vēlēšanu, kurās opozīcija ieguva 25 % vēlētāju atbalstu, rezultātus.