Padarītais

“Jaunās Vienotības” Ventspils deputāti pieprasa administratīvi pārskatīt demokrātisku vēlēšanu rezultātus

28.03.2019

2017. gadā Latvijā notika pašvaldību vēlēšanas, kurās pilsoņu kopuma vairākuma atbalstu (62%) Ventspils pilsētā saņēma politiskā partija “Latvijai un Ventspilij”, savukārt “Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Partija "VIENOTĪBA", Latvijas Reģionu Apvienība” vēlēšanās ieguva 25 % atbalstu, kā rezultātā Ventspils pilsētas domē likumsakarīgi izveidojusies pozīcija un opozīcija.

Jau no pirmās pēcvēlēšanu dienas, klaji ignorējot vēlēšanu rezultātus, opozīcijas deputāti cenšas izmantot savu politisko ietekmi valdībā (“Jaunā Vienotība”), lai, izmantojot savus administratīvos resursus, ar prettiesiskām administratīvām metodēm pārskatītu vēlēšanu rezultātus.

Opozīcijas deputāti nemitīgi izplata melus par Ventspils pilsētas domes darbību, kā arī izdara rupju psiholoģisku spiedienu uz domes administrācijas darbiniekiem, vadoties no principa – jo sliktāk ventspilniekiem, jo labāk domes opozīcijai. Līdz ar to – nav ne mazākā pārsteiguma, ka “Jaunās Vienotības” partijas biedri vērsušies pie sava partijas biedra – Ministru prezidenta Artura Krišjāņa Kariņa ar lūgumu – atlaist Ventspils pilsētas domi jeb, citiem vārdiem, – pārskatīt pašvaldību vēlēšanu rezultātus Ventspils pilsētā.

Ar administratīvu lēmumu pārskatīt demokrātisku vēlēšanu rezultātus, –  tā, protams, ir “bezkompromisa tiesiskuma” augstākā pilotāža. Partija “Latvijai un Ventspilij” turpinās mērķtiecīgi strādāt ventspilnieku un pilsētas attīstības labā, pildot ventspilniekiem dotos solījumus.