Padarītais

„Jūras akmentiņi” un Normunds Rutulis dāvās sirds siltumu labdarības koncertā „No debesīm es atnesu...”

03.12.2017

Svētdien, 10.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...”, kur varēsiet ne tikai sajust svētku noskaņu, bet arī ziedot bērniem ar īpašām vajadzībām.

Koncertu kā ik gadu ar jau iemīļotām, kā arī jaunām Ziemassvētku dziesmām piepildīs Ventspils popgrupas „Jūras akmentiņi” dziedātāji Lūcijas Boitmanes vadībā. Šogad labdarības koncertu “No debesīm es atnesu…” muzikāli bagātinās koncerta īpašais viesis dziedātājs Normunds Rutulis, kā arī viesmākslinieces – Laura Lauze un Katrīna Bindere. Labdarības koncertu ar sirdsvārdiem papildinās Dana Reizniece – Ozola.

Labdarības koncerts „No debesīm es atnesu...” jau 10. gadu tiek organizēts, lai vāktu ziedojumus atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām „Cimdiņš” bērniem. Palīdzība nepieciešama vairākiem bērniem – īpašiem ārstēšanās vai rehabilitācijas kursiem, vingrošanai, masāžām. Ziedojumi tiks vākti un nodoti atbalsta centram „Cimdiņš”, kura speciālisti zina un vislabāk varēs novērtēt, kuram bērniņam palīdzība nepieciešama vissteidzamāk.

Labdarības koncertu bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...” organizē politiskā partija „Latvijai un Ventspilij”. Labdarības koncerta organizēšanas izdevumus no personīgajiem līdzekļiem sedz politiskās partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Sniegsim atbalstu mazajiem ventspilniekiem, kuriem tik ļoti nepieciešama palīdzība, lai uzlabotu veselību. Kopā mēs varam palīdzēt - ar ziedojumiem, ar labām domām un vārdiem, ar klātbūtni!

Paldies Ventspils baptistu baznīcai par viesmīlību un īpašo atmosfēru, kas valda šai Dievnamā.

Ieeja pasākumā bez maksas. Koncerta laikā tiks vākti ziedojumi.

 

Ziedojumus iespējams arī pārskaitīt:

Nodibinājumam "Atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām "Cimdiņš"
Reģ.Nr. 40008167435
Adrese: Atpūtas iela 16, Ventspils, LV-3601
Banka: AS "Swedbank"
Kods: HABALV22
Konts: LV98HABA0551030241786