Padarītais

"Latvijas faktu" aptauja: Ventspilī pieaug atbalsts vadošajam politiskajam spēkam – partijai „Latvijai un Ventspilij”

17.03.2017

Gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās Ventspilī savu balsi par politisko partiju „Latvijai un Ventspilij” atdotu 40% ventspilnieku, kas ir par 5,8% vairāk, nekā pērn novembrī veiktajā aptaujā (34,2%).  

Tā liecina 2017. gada februārī „Latvijas faktu” veiktās aptaujas rezultāti.

Pie tam – 38%  respondentu pauduši, ka vēl nav izlēmuši, par ko balsot, nevis norādījuši gatavību savu balsi vēlēšanās atdot par citu politisko partiju.

Atbalsts samazinājies konkurējošajām partijām - «Saskaņai» tas samazinājies par četriem procentpunktiem līdz 5,3%, savukārt partijai „Kam pieder valsts” atbalsts nokritiem par diviem procentpunktiem līdz 2,6%. Nemainīgi zems ventspilnieku atbalsts saglabājies arī partijām „Nacionālā apvienība” (3,9%) un „Vienotība (1,7%).

Ievērojami  – līdz 83%  – palielinājies arī Ventspils pilsētas domes darba pozitīvais novērtējums; salīdzinoši pērn novembrī „Latvijas faktu” veiktajā aptaujā pozitīvu vērtējumu domes darbam pauda 70% ventspilnieku.

Saskaņā ar iepriekš minēto, nav pamata valsts Latvijas Televīzijā un citos angažētos plašsaziņas līdzekļos paustajam viedoklim par Ventspils domes un vadošās partijas „Latvijai un Ventspilij” reitinga lejupslīdi. Šādus apgalvojumus var uzskatīt vienīgi par nomelnošanas kampaņas, kas vērsta pret partiju „Latvijai un Ventspilij”, sastāvdaļu un kurā diemžēl iesaistās arī televīzijas, radio un interneta portāli, cenšoties negodprātīgi ietekmēt ventspilnieku viedokli.

Pateicamies ventspilniekiem par pausto atbalstu!