Padarītais

Portāls TVNET izplatījis apšaubāmus datus par Ventspils pilsētas domes un tās vadības darbības vērtējumu

03.01.2017

Pēc sabiedriskās domas pētījumu centra “SKDS” aptaujas datiem Ventspils domes darbību ļoti pozitīvi vai pozitīvi vērtē 91% ventspilnieku, bet negatīvi vai ļoti negatīvi – tikai 5%.

Portāls TVNET trešdien, 3. janvārī, ir izplatījis apšaubāmus datus par Ventspils pilsētas domes un tās vadības darbības vērtējumu 2016. gada otrajā pusgadā.  

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga darbību pozitīvi vērtē 87% ventspilnieku, bet negatīvi – vien 8% aptaujāto. TVNET apgalvo, ka attiecīgi – 70% un 12%.

Uz jautājumu, par kādu partiju balsotu, ja vēlēšanas būtu rīt,  50% ventspilnieku  apgalvo, ka balsotu par  politisko partiju “Latvijai un Ventspilij”.  6% balsotu par apvienību “Saskaņas Centrs”, 4% balsotu par “Nacionālo apvienību “Visu Latvijai - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK””, par partijām “Vienotība” un  “KPV LV” ( A.Kaimiņu) – katru  balsotu attiecīgi 2,6%,  bet 23% norādījuši, ka “nezina par ko balsot”.

Uz jautājumu par Ventspils domes neveiksmīgākajiem darbiem 46% ventspilnieku atbildējuši, ka tādus nezin, 19% norādījuši, ka neveiksmīgu darbu nav, 9% ir pretenzijas saistībā ar pilsētas labiekārtošanu, 3% minējuši ekoloģiskās problēmas, bet 2% -  ielu rekonstrukciju vai ostu termināļu problēmas. TVNET apgalvo, ka  neapmierināti ir 58%.