Padarītais

Aicinām uz labdarības koncertu bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...”

30.11.2016

Svētdien, 11.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz sirsnīgo labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...”, kur varēsiet ne tikai sajust svētku noskaņu, bet arī ziedot bērniem ar īpašām vajadzībām.

Koncertu ar sirsnīgām un visiem iemīļotām, kā arī jaunām Ziemassvētku dziesmām piepildīs Ventspils popgrupas „Jūras akmentiņi” dziedātāji Lūcijas Boitmanes vadībā un koncerta īpašais viesis - dziedātājs Andris Ērglis. Par siltu noskaņu, papildinot labdarības koncertu ar sirdsvārdiem, parūpēsies Dana Reizniece – Ozola.

Labdarības koncerts „No debesīm es atnesu...” jau 9. gadu tiek organizēts, lai vāktu ziedojumus atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām „Cimdiņš” bērniem. Palīdzība nepieciešama vairākiem bērniem – īpašiem ārstēšanās vai rehabilitācijas kursiem, vingrošanai, masāžām. Ziedojumi tiks vākti un nodoti atbalsta centram „Cimdiņš”, kura speciālisti zina un vislabāk varēs novērtēt, kuram bērniņam palīdzība nepieciešama vissteidzamāk.

Labdarības koncertu bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...” organizē politiskā partija „Latvijai un Ventspilij”. Labdarības koncerta organizēšanas izdevumus no personīgajiem līdzekļiem sedz politiskās partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Sniegsim atbalstu mazajiem ventspilniekiem, kuriem tik ļoti nepieciešama palīdzība, lai uzlabotu veselību. Un kopā mēs varam palīdzēt - ar ziedojumiem, ar labām domām un vārdiem, ar klātbūtni!

Ieeja pasākumā bez maksas. Koncerta laikā tiks vākti ziedojumi.

 

 

Ziedojumus iespējams arī pārskaitīt:

Nodibinājumam "Atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām "Cimdiņš"
Reģ.Nr. 40008167435
Adrese: Atpūtas iela 16, Ventspils, LV-3601
Banka: AS "Swedbank"
Kods: HABALV22
Konts: LV98HABA0551030241786