Mūsu cilvēki

Igors Udodovs

  • Igors Udodovs dzimis 1979.gada 4.jūlijā, Talsos.
  • 1997. gadā absolvējis Talsu ģimnāziju
  • 2001. gadā absolvējis Ventspils Augstskolu, iegūstot bakalaura grādu. uzņēmējdarbības vadībā. Studijas turpināja maģistratūrā, iegūstot maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā.
  • Kopš 2001. gada augusta I.Udodova pamata darba vieta ir Ventspils brīvostas pārvalde, kurā viņš sāka strādāt kā tirgzinību speciālists.
  • Pašlaik - Mārketinga un attīstības nodaļas vadītājs.

Ir studējis Vācijā, kā arī vienu semestri Beļģijā, iegūstot globāla loģistikas uzņēmuma atzinīgu vērtējumu par izstrādāto bakalaura darbu/uzņēmuma darbības pētījumu.
Pilnveidojis profesionālās iemaņas un zināšanas dažādās apmācības programmās kā, piem., „Ārvalstu investīciju piesaiste” (Īrijā), kā arī „Ostu un loģistikas pārvaldība starptautiskajā tirdzniecībā” (Shanghai Maritime University, Ķīna).

Kopš 2005.gada - nodibinājuma „Ventspils augsto tehnoloģiju parks” valdes loceklis.

Kopš 2009.gada - arī SIA „Kurzemes Biznesa inkubators” Atbalsta piešķiršanas komisijas priekšsēdētājs, kā arī kopš 2012.gada - Ventspils Augstskolas Uzņēmējdarbības, inovāciju un reģionālās attīstības centra Padomes loceklis.

 

Kā būtiskākās I.Udodova kompetences var minēt uzņēmējdarbības attīstību, starptautisko sadarbību, investīciju piesaisti, kas kombinācijā ar mērķtiecīgu, rūpīgu un līdz pat perfekcionismam precīzu darbu ir devis Ventspilij vairākus desmitus jaunu ražojošo uzņēmumu un vairākus simtus jaunu darba vietu.

 

Bez dzimtās latviešu valodas brīvi pārvalda arī krievu, angļu un vācu valodas

 

I.Udodovs ir gādīgs tētis divām meitām un brīvo laiku cenšas pavadīt ar viņām.

 

I.Udodovs ir kristietis. Kopš 2008.gada I.Udodovs ir Adventistu Latvijas draudžu savienības padomes loceklis.