Ziņas

 • Lembergs tiesā uzvar bijušo ministru Sprūdžu

  Administratīvā apgabaltiesa šodien lēma par tiesvedības izbeigšanu saistībā ar bijušā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Sprūdža apelācijas sūdzību par Administratīvās rajona tiesas spriedumu, ar kuru tika pilnībā atcelts bijušā ministra Sprūdža rīkojums par Aivara Lemberga atstādināšanu no Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanas.

 • Aicinām uz labdarības koncertu bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...”

  Svētdien, 14.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā aicinām ikvienu uz ikgadējo sirsnības un labestības pilno labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...”, lai bērniem ar īpašām vajadzībām palīdzētu sajust Ziemassvētku brīnumu un līdzcilvēku atbalstu.

 • Par Saeimas Izglītības komisijas priekšsēdētāju ievēlēts Jānis Vucāns

  Par Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāju šodien tika ievēlēts JānisVucāns (ZZS).

 • Ekonomikas ministre Dana Reizniece – Ozola: „Esmu gandarīta par nozaru pārstāvju gatavību aktīvi iesaistīties gan savu, gan visas tautsaimniecības pro

  Vērtējot sākto tikšanos ar dažādu nozaru pārstāvošajām asociācijām, ekonomikas ministre Dana Reizniece - Ozola pauž gandarījumu par to gatavību aktīvi iesaistīties gan savu nozaru, gan visai Latvijas tautsaimniecībai svarīgu problēmu risināšanā.

 • Jaunās ekonomikas ministres prioritāte būs uzņēmējdarbības atbalsta programmas izstrāde

  12.Saeimā ievēlētā deputāte un ekonomikas ministre  Dana Reizniece-Ozola par prioritātēm darbam jaunajā valdībā izvirzījusi  uzņēmējdarbības atbalsta programmas izstrādi un enerģētikas jautājumu  risināšanu, aģentūrai LETA norādīja Reizniece-Ozola.

 • Latvijai un Ventspilij valdībā pārstāvēs Dana Reizniece-Ozola

  Balsojot „par” 61 Saeimas deputātam, 5. novembrī apstiprināta jaunā valdība.  

 • Saeimas priekšsēdētāja biedra amatā ievēlēts Gundars Daudze

  Saeima šodien parlamenta priekšsēdētāja biedra amatā ievēlēja bijušo Valsts prezidenta kancelejas vadītāju Gundaru Daudzi (Latvijai un Ventspilij).

 • Reizniece-Ozola kā pirmos darbus EM redz ES finansējuma nodrošināšanu un enerģētikas jautājumu risināšanu

  Ja ekonomikas ministra amatā tiks apstiprināta Saeimas deputāte Dana Reizniece-Ozola (ZZS), viņas pirmie darbi šajā postenī būs saistīti ar Eiropas Savienības (ES) finansējuma nodrošināšanu uzņēmējiem un enerģētikas jautājumu risināšanu. Tā viņa sacīja žurnālistiem, taujāta par pirmajiem un svarīgākajiem darbiem ekonomikas ministres amatā.

 • ZZS iegūst 21 mandātu 12. Saeimā

  12. Saeimā visvairāk mandātu ieguvusi partija "Saskaņa" - 24 deputātu vietas, "Vienotība" jaunajā parlamenta sasaukumā ieguvusi 23 mandātus, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) - 21, nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) - 17 vietas.

 • Informācija par 12. Saeimas vēlēšanām

  Ventspils vēlēšanu komisija informē, ka sestdien, 4. oktobrī, Latvijā notiks 12.Saeimas vēlēšanas. Vēlēšanu iecirkņi uzsāk darbu š.g. 29.septembrī.