Ziņas

 • Ministre D.Reizniece-Ozola: Atbalstam dzīvokļu iegādei ģimenēm ar bērniem paredzēti 332 678 eiro

  Lai sava mājokļa iegāde ģimenēm ar bērniem būtu pieejamāka, banka Citadele un Latvijas Attīstības finanšu institūcija ALTUM parakstīja līgumu par sadarbību valsts atbalsta programmā mājokļu iegādei.

 • 2015.gadā turpināsies Ventspils pilsētas skolu modernizācija

  Pateicoties Saeimas Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas deputātu – Gundara Daudzes, Jāņa Vucāna un Edgara Putras iniciatīvai un atbalstam, Ventspils pilsētas skolu 1.-4. klases 2015. gadā saņems finansējumu 50 tūkstošus eiro apmērā mācību aprīkojuma modernizācijai.

 • Labdarības koncertā saziedoti 1845,75 eiro, 13,04 lati un 3,04 liti

  14. decembrī jau septīto gadu Ventspilī un piekto gadu Ventspils baptistu lūgšanu namā norisinājās labdarības koncerts „No debesīm es atnesu...”.

 • Lembergs tiesā uzvar bijušo ministru Sprūdžu

  Administratīvā apgabaltiesa šodien lēma par tiesvedības izbeigšanu saistībā ar bijušā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Sprūdža apelācijas sūdzību par Administratīvās rajona tiesas spriedumu, ar kuru tika pilnībā atcelts bijušā ministra Sprūdža rīkojums par Aivara Lemberga atstādināšanu no Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanas.

 • Aicinām uz labdarības koncertu bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...”

  Svētdien, 14.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā aicinām ikvienu uz ikgadējo sirsnības un labestības pilno labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...”, lai bērniem ar īpašām vajadzībām palīdzētu sajust Ziemassvētku brīnumu un līdzcilvēku atbalstu.

 • Par Saeimas Izglītības komisijas priekšsēdētāju ievēlēts Jānis Vucāns

  Par Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāju šodien tika ievēlēts JānisVucāns (ZZS).

 • Ekonomikas ministre Dana Reizniece – Ozola: „Esmu gandarīta par nozaru pārstāvju gatavību aktīvi iesaistīties gan savu, gan visas tautsaimniecības pro

  Vērtējot sākto tikšanos ar dažādu nozaru pārstāvošajām asociācijām, ekonomikas ministre Dana Reizniece - Ozola pauž gandarījumu par to gatavību aktīvi iesaistīties gan savu nozaru, gan visai Latvijas tautsaimniecībai svarīgu problēmu risināšanā.

 • Jaunās ekonomikas ministres prioritāte būs uzņēmējdarbības atbalsta programmas izstrāde

  12.Saeimā ievēlētā deputāte un ekonomikas ministre  Dana Reizniece-Ozola par prioritātēm darbam jaunajā valdībā izvirzījusi  uzņēmējdarbības atbalsta programmas izstrādi un enerģētikas jautājumu  risināšanu, aģentūrai LETA norādīja Reizniece-Ozola.

 • Latvijai un Ventspilij valdībā pārstāvēs Dana Reizniece-Ozola

  Balsojot „par” 61 Saeimas deputātam, 5. novembrī apstiprināta jaunā valdība.  

 • Saeimas priekšsēdētāja biedra amatā ievēlēts Gundars Daudze

  Saeima šodien parlamenta priekšsēdētāja biedra amatā ievēlēja bijušo Valsts prezidenta kancelejas vadītāju Gundaru Daudzi (Latvijai un Ventspilij).