Ziņas

 • Jaunās ekonomikas ministres prioritāte būs uzņēmējdarbības atbalsta programmas izstrāde

  12.Saeimā ievēlētā deputāte un ekonomikas ministre  Dana Reizniece-Ozola par prioritātēm darbam jaunajā valdībā izvirzījusi  uzņēmējdarbības atbalsta programmas izstrādi un enerģētikas jautājumu  risināšanu, aģentūrai LETA norādīja Reizniece-Ozola.

 • Latvijai un Ventspilij valdībā pārstāvēs Dana Reizniece-Ozola

  Balsojot „par” 61 Saeimas deputātam, 5. novembrī apstiprināta jaunā valdība.  

 • Saeimas priekšsēdētāja biedra amatā ievēlēts Gundars Daudze

  Saeima šodien parlamenta priekšsēdētāja biedra amatā ievēlēja bijušo Valsts prezidenta kancelejas vadītāju Gundaru Daudzi (Latvijai un Ventspilij).

 • Reizniece-Ozola kā pirmos darbus EM redz ES finansējuma nodrošināšanu un enerģētikas jautājumu risināšanu

  Ja ekonomikas ministra amatā tiks apstiprināta Saeimas deputāte Dana Reizniece-Ozola (ZZS), viņas pirmie darbi šajā postenī būs saistīti ar Eiropas Savienības (ES) finansējuma nodrošināšanu uzņēmējiem un enerģētikas jautājumu risināšanu. Tā viņa sacīja žurnālistiem, taujāta par pirmajiem un svarīgākajiem darbiem ekonomikas ministres amatā.

 • ZZS iegūst 21 mandātu 12. Saeimā

  12. Saeimā visvairāk mandātu ieguvusi partija "Saskaņa" - 24 deputātu vietas, "Vienotība" jaunajā parlamenta sasaukumā ieguvusi 23 mandātus, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) - 21, nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) - 17 vietas.

 • Informācija par 12. Saeimas vēlēšanām

  Ventspils vēlēšanu komisija informē, ka sestdien, 4. oktobrī, Latvijā notiks 12.Saeimas vēlēšanas. Vēlēšanu iecirkņi uzsāk darbu š.g. 29.septembrī.

 • ZZS valde Ministru prezidenta amatam izvirza Aivaru Lembergu

  Politisko organizāciju apvienības „Zaļo un zemnieku savienība” (ZZS) valde ceturtdien, 25. septembrī, vienojās Ministru prezidenta amatam pirms 12.Saeimas vēlēšanām izvirzīt partijas „Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētāju, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu.

 • Lembergs piekritis būt ZZS premjera amata kandidāts

  Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij") pieņēmis Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes vakar izteikto aicinājumu un piekritis būt ZZS Ministru prezidenta amata kandidāts.

 • Jānis Vucāns piedalīsies nozīmīgos starptautiskos pasākumos

  Jānis Vucāns, Ventspils Augstskolas profesors un 11.Saeimas sekretāra biedrs piedalīsies Baltijas jūras Parlamentārās konferences Pastāvīgās komitejas sēdē un ES dalībvalstu parlamentu Finanšu komiteju pārstāvju sanāksmē

 • Izglītības komisija konceptuāli atbalsta grozījumus profesionālās izglītības kvalitātes un prestiža celšanai

  "Deputātiem ir pārliecība, ka darba devēji ir aktīvāk jāiesaista profesionālās izglītības satura, prestiža un kvalitātes uzlabošanā. Tomēr mums priekšā ir vēl daudz neatbildētu jautājumu un liels darbs, lai sagatavotu un pieņemtu kvalitatīvu profesionālās izglītības regulējumu." To pēc otrdienas, 9.septembra, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdes, kurā deputāti konceptuāli atbalstīja grozījumus Profesionālās izglītības likumā, uzsvēra komisijas priekšsēdētāja Dana Reizniece-Ozola.