Ziņas

 • Notiks putnu būrīšu izgatavošanas talka

  Arī šopavasar ventspilnieki un pilsētas domes amatpersonas klaudzinās āmurus, lai parūpētos par jaunām mājām mūsu spārnotajiem draugiem. Ikgadējā putnu būrīšu talka šogad notiks svētdien, 29. martā plkst. 12:00 Bērnu pilsētiņā.

 • Gāzes tirgus atvēršana sekmēs enerģētiskās drošības un neatkarības stiprināšanu

  2015. gada 3. marta Ministru kabineta sēdē tika pieņemts lēmums par dabasgāzes tirgus reformas tālāko attīstību, precīzi atrunājot, kādas darbības tiks īstenotas, lai līdz 2017. gadam nodrošinātu dabasgāzes tirgus liberalizāciju Latvijā. 

 • G.Daudze vēstniekam: Latviju un Norvēģiju saista aktīva sadarbība visās jomās

  Latvijas un Norvēģijas attiecības attīstās dinamiski, pēdējos gados piedzīvojot izaugsmi gan ekonomikā, gan citās jomās. Esam atvērti abpusēji izdevīgai sadarbībai un ceram, ka gaidāmā valsts vizīte Norvēģijā palīdzēs veidot vēl ciešākas saites starp abām valstīm. To uzsvēra Saeimas priekšsēdētājas biedrs Gundars Daudze, otrdien, 17.februārī, Saeimas namā tiekoties ar Norvēģijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Steinaru Ēgilu Hāgenu (Steinar Egil Hagen). 

 • Vucāns: profesionālās izglītības reformai jābūt pārdomātai un mērķtiecīgai

  Profesionālās izglītības reformai jābūt pārdomātai un mērķtiecīgai, apkopojot reformā iesaistīto pušu viedokli, otrdien, 3.februārī, pēc Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdes uzsvēra tās priekšsēdētājs Jānis Vucāns, norādot, ka plānotās reformas mērķis ir sakārtot profesionālās izglītības sistēmu, ceļot šādas izglītības kvalitāti, padarot to atbilstošu darba tirgus prasībām, veicinot tās pieejamību, tai skaitā nodrošinot mobilitātes iespējas audzēkņiem, un tādejādi uzlabojot arī profesionālās izglītības iestāžu prestižu.

 • Ekonomikas ministre aicinās piešķirt papildu finansējumu atbalstam mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem

  „Nepilnas nedēļas laikā banka „Citadele” saņēmusi vairāk kā 800 ģimeņu pieteikumus uz konsultācijām par kredīta saņemšanu mājokļa iegādei. Iedzīvotāju lielā interese apliecina, ka daudzām ģimenēm mājokļa iegāde ir finansiāli apgrūtināta un valsts pieņemtais lēmums par atbalsta programmas ieviešanu ir bijis pareizs un ilgi gaidīts. Lai palielinātu to ģimeņu skaitu, kas ar valsts atbalstu varēs vieglāk saņemt kredītu mājokļa iegādei, Ekonomikas ministrija jau tuvākajā laikā aicinās valdību piešķirt papildu finansējumu 635 000 eiro apmērā programmas turpmākai īstenošanai,” uzsver ekonomikas ministre Dana Reizniece – Ozola.

 • Ministre D.Reizniece-Ozola: Atbalstam dzīvokļu iegādei ģimenēm ar bērniem paredzēti 332 678 eiro

  Lai sava mājokļa iegāde ģimenēm ar bērniem būtu pieejamāka, banka Citadele un Latvijas Attīstības finanšu institūcija ALTUM parakstīja līgumu par sadarbību valsts atbalsta programmā mājokļu iegādei.

 • 2015.gadā turpināsies Ventspils pilsētas skolu modernizācija

  Pateicoties Saeimas Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas deputātu – Gundara Daudzes, Jāņa Vucāna un Edgara Putras iniciatīvai un atbalstam, Ventspils pilsētas skolu 1.-4. klases 2015. gadā saņems finansējumu 50 tūkstošus eiro apmērā mācību aprīkojuma modernizācijai.

 • Labdarības koncertā saziedoti 1845,75 eiro, 13,04 lati un 3,04 liti

  14. decembrī jau septīto gadu Ventspilī un piekto gadu Ventspils baptistu lūgšanu namā norisinājās labdarības koncerts „No debesīm es atnesu...”.

 • Lembergs tiesā uzvar bijušo ministru Sprūdžu

  Administratīvā apgabaltiesa šodien lēma par tiesvedības izbeigšanu saistībā ar bijušā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Sprūdža apelācijas sūdzību par Administratīvās rajona tiesas spriedumu, ar kuru tika pilnībā atcelts bijušā ministra Sprūdža rīkojums par Aivara Lemberga atstādināšanu no Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanas.

 • Aicinām uz labdarības koncertu bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...”

  Svētdien, 14.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā aicinām ikvienu uz ikgadējo sirsnības un labestības pilno labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...”, lai bērniem ar īpašām vajadzībām palīdzētu sajust Ziemassvētku brīnumu un līdzcilvēku atbalstu.