Ziņas

 • Aicinām uz labdarības koncertu bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...”

  Svētdien, 11.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz sirsnīgo labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...”, kur varēsiet ne tikai sajust svētku noskaņu, bet arī ziedot bērniem ar īpašām vajadzībām.

 • Stājas likumīgā spēkā vēl viens Lembergam labvēlīgs tiesas spriedums prasībā pret LR Ģenerālprokuratūru

  2015.gada 21.decembrī likumīgā spēkā stājās LR Augstākās tiesas spriedums manā prasībā pret LR Ģenerālprokuratūru par publicētu goda un cieņas aizskarošu ziņu atsaukšanu un mantiskās kompensācijas piedziņu.

 • Reizniece-Ozola: jaunu produktu izstrādei kompetenču centros būs pieejami 65 miljoni eiro

  Ministru kabinets 5. janvāra sēdē apstiprināja Ekonomikas ministrijas izstrādāto jauno ES fondu programmu kompetenču centru darbības atbalstam.Kompetences centru atbalsta programmas mērķis ir komersantu konkurētspējas paaugstināšana, veicinot pētniecības un rūpniecības sektoru sadarbību rūpniecisko pētījumu, jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības projektu īstenošanā līdz 2021. gadam.

 • Ventspilī šis gads kopumā ir bijis sekmīgs.

  Ventspilī šis gads kopumā ir bijis sekmīgs. Ventspils attīstās.

 • Labdarības koncertā „No debesīm es atnesu...” Ventspils bērniem ar īpašām vajadzībām saziedoti 2166.67 eiro

  13.decembrī jau astoto gadu Ventspilī un sesto gadu Ventspils baptistu lūgšanu namā norisinājās labdarības koncerts „No debesīm es atnesu...”.

 • Aicinām uz labdarības koncertu “No debesīm es atnesu…” bērniem ar īpašām vajadzībām

  Svētdien, 13.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā partija “Latvijai un Ventspilij” aicina uz labdarības koncertu “No debesīm es atnesu…”, kas kļuvis par gaišu un sirsnīgu tradīciju, gada nogalē ikvienu aicinot sajust un dāvāt daļu Ziemassvētku brīnuma bērniem ar īpašām vajadzībām!

 • Baltijas valstu parlamentu sadarbības prioritātes 2016.gadā – drošs, vienots un atvērts Baltijas reģions

  Baltijas valstu parlamentu sadarbības prioritātes nākamajā gadā būs drošs, vienots un atvērts Baltijas reģions, piektdien, 20.novembrī, vienojās Baltijas Asamblejas (BA) pārstāvji, Lietuvas galvaspilsētā Viļņā pieņemot BA 34.sesijas Noslēguma dokumentu.

 • Ja kāds domā, ka uzskatus var uzvarēt karā, tad tas ir neiespējami

  Dažas domas, kas attiecas uz terorismu saistībā ar islāma attīstību. Pēdējos desmit gadus es regulāri cenšos lasīt grāmatas par islāma attīstību, par islamizācijas attīstību pasaulē, par dažādiem atzariem, t.sk. radikāliem, par dažādām valstīm. Man liekas, ka šobrīd apgalvot, ka tas ir karš, ir tāda nezināšana.

 • J.Vucāns: izglītība un darba tirgus - prioritāte Latvijai kā Baltijas jūras parlamentārās konferences prezidējošajai valstij

  Izglītība un sasaiste starp darba tirgu ir viens no svarīgākajiem jautājumiem, kam Latvija kā Baltijas jūras parlamentārās konferences (BJPK) prezidējošā valsts pievērsīs pastiprinātu uzmanību, piektdien, 6.novembrī, uzsvēra BJPK prezidents, Baltijas Asamblejas (BA) Latvijas delegācijas vadītājs Jānis Vucāns.

 • Ir panākti Ventspilij pieņemami komprimisi ar IZM par skolēnu skaitu viduskolās

  Visu šo gadu aktīvi kritizējām Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādāto pedagogu darba samaksas jauno piedāvāto sistēmu un arī virkni Ministru Kabineta dokumentu, kuri parādījās pēdējā mēneša laikā, kas ir sagatavoti saistībā ar to, kas zināms un ko var saukt par vispārējās izglītības reformu. Faktiski visos jautājumos mēs esam atraduši kaut kādu kompromisu.