Ziņas

 • Ventspilī veiksmīgākā investīciju piesaiste starp reģionu pilsētām

  Ventspils starp lielajām Latvijas pilsētām uzrāda otro augstāko rādītāju ārvalstu tiešo investīciju piesaistē uz 1 iedzīvotāju, būtiski pārsniedzot vidējo rādītāju valstī.  

 • Ventspilī pieaug atbalsts vadošajam politiskajam spēkam – partijai „Latvijai un Ventspilij”

  gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās Ventspilī savu balsi par politisko partiju „Latvijai un Ventspilij” atdotu 40% ventspilnieku, kas ir par 5,8% vairāk, nekā pērn novembrī veiktajā aptaujā (34,2%). 

 • Pašvaldību vēlēšanas 2017

  2017.gada 3.jūnijā, sestdienā, Latvijā notiks republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanas, kurās būs jāievēl deviņu republikas pilsētu un 110 novadu domju deputāti. 

 • Portāls TVNET izplatījis apšaubāmus datus par Ventspils pilsētas domes un tās vadības darbības vērtējumu

  Pēc sabiedriskās domas pētījumu centra “SKDS” aptaujas datiem Ventspils domes darbību ļoti pozitīvi vai pozitīvi vērtē 91% ventspilnieku, bet negatīvi vai ļoti negatīvi – tikai 5%.

 • Aicinām uz labdarības koncertu bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...”

  Svētdien, 11.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz sirsnīgo labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...”, kur varēsiet ne tikai sajust svētku noskaņu, bet arī ziedot bērniem ar īpašām vajadzībām.

 • Stājas likumīgā spēkā vēl viens Lembergam labvēlīgs tiesas spriedums prasībā pret LR Ģenerālprokuratūru

  2015.gada 21.decembrī likumīgā spēkā stājās LR Augstākās tiesas spriedums manā prasībā pret LR Ģenerālprokuratūru par publicētu goda un cieņas aizskarošu ziņu atsaukšanu un mantiskās kompensācijas piedziņu.

 • Reizniece-Ozola: jaunu produktu izstrādei kompetenču centros būs pieejami 65 miljoni eiro

  Ministru kabinets 5. janvāra sēdē apstiprināja Ekonomikas ministrijas izstrādāto jauno ES fondu programmu kompetenču centru darbības atbalstam.Kompetences centru atbalsta programmas mērķis ir komersantu konkurētspējas paaugstināšana, veicinot pētniecības un rūpniecības sektoru sadarbību rūpniecisko pētījumu, jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības projektu īstenošanā līdz 2021. gadam.

 • Ventspilī šis gads kopumā ir bijis sekmīgs.

  Ventspilī šis gads kopumā ir bijis sekmīgs. Ventspils attīstās.

 • Labdarības koncertā „No debesīm es atnesu...” Ventspils bērniem ar īpašām vajadzībām saziedoti 2166.67 eiro

  13.decembrī jau astoto gadu Ventspilī un sesto gadu Ventspils baptistu lūgšanu namā norisinājās labdarības koncerts „No debesīm es atnesu...”.

 • Aicinām uz labdarības koncertu “No debesīm es atnesu…” bērniem ar īpašām vajadzībām

  Svētdien, 13.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā partija “Latvijai un Ventspilij” aicina uz labdarības koncertu “No debesīm es atnesu…”, kas kļuvis par gaišu un sirsnīgu tradīciju, gada nogalē ikvienu aicinot sajust un dāvāt daļu Ziemassvētku brīnuma bērniem ar īpašām vajadzībām!