Ziņas

Aicinām uz ikgadējo labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...” bērniem ar īpašām vajadzībām

30.11.2018

Svētdien, 9.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz labdarības koncertu „No debesīm es atnesu...”, kur siltu svētku noskaņu radīs mākslinieku un koncerta apmeklētāju labestībai atvērtās sirdis.

Koncertu un Ziemassvētku tuvošanos ar visiem zināmām un arī jaunām svētku melodijām ieskandinās Ventspils popgrupas „Jūras akmentiņi” dziedātāji Lūcijas Boitmanes vadībā. Neiztrūkstoši – arī šogad labdarības koncertu “No debesīm es atnesu…” muzikāli bagātinās koncerta īpašais viesis - dziedātājs Dainis Skutelis, kā arī viesmākslinieki – “Jūras akmentiņu” absolventiLaura Lauze, Katrīna Bindere un Edvards Grieze ar instrumentālo grupu, flautu trio Ainas Lodziņas vadībā. Svētku noskaņu starp priekšnesumiem palīdzēs uzburt koncerta vadītāja - Sigita Migoļa

Labdarības koncerts „No debesīm es atnesu...” jau 11. gadu tiek organizēts, lai vāktu ziedojumus atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām „Cimdiņš” bērniem. Palīdzība nepieciešama vairākiem bērniem – īpašiem ārstēšanās vai rehabilitācijas kursiem, vingrošanai, masāžām. Ziedojumi tiks vākti un nodoti atbalsta centram „Cimdiņš”, kura speciālisti zina un vislabāk varēs novērtēt, kuram bērniņam palīdzība nepieciešama vissteidzamāk.

Labdarības koncertu bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...” organizē politiskā partija „Latvijai un Ventspilij”. Labdarības koncerta organizēšanas izdevumus no personīgajiem līdzekļiem sedz politiskās partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Sniegsim atbalstu mazajiem ventspilniekiem, kuriem tik ļoti nepieciešama palīdzība, lai uzlabotu veselību. Būsim līdzās, būsim kopā!

Paldies Ventspils baptistu baznīcai par ikgadējo viesmīlību un silto sagaidīšanu šai Dievnamā.

 

Ieeja pasākumā bez maksas. Koncerta laikā tiks vākti ziedojumi.