Ziņas

Labdarības koncertā „No debesīm es atnesu...” Ventspils bērniem ar īpašām vajadzībām saziedoti 2663,57 eiro

10.12.2017

10.decembrī jau desmito gadu Ventspilī un astoto gadu Ventspils baptistu lūgšanu namā norisinājās labdarības koncerts „No debesīm es atnesu...”.

Lūgšanu namu piepildīja gaiša, silta, labestīga un sirsnīga atmosfēra. Pateicoties ventspilnieku dāsnumam, šogad tika saziedoti līdzekļi 2663,57 eiro apmērā.

Politiskās partijas „Latvijai un Ventspilij” valdes loceklis Gundars Daudze teica paldies visiem, kuri koncerta laikā radīja brīnumu, ar sirds siltumu un ziedojumiem palīdzot savākt līdzekļus atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām „Cimdiņš” bērniem.    

Koncerta organizētāji īpaši pateicas Lūcijai Boitmanei un Jūras akmentiņiem, Normundam Rutulim, pasākuma vadītajai Danai Reizniecei – Ozolai, Ventspils baptistu draudzes mācītājam Pēterim Tervitam, un visiem, kuri ar savu laiku un ieguldīto darbu palīdzēja tapt brīnišķīgam un sirsnīgam koncertam, kā arī visiem tiem, kuri ziedoja līdzekļus atbalsta centra "Cimdiņš" bērniem.

Labdarības koncertu bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...” organizē politiskā partija „Latvijai un Ventspilij”. Labdarības koncerta organizēšanas izdevumus no personīgajiem līdzekļiem sedz politiskās partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Sirsnīgus, gaišus un siltus Ziemassvētkus!