Publikācijas

 • Vēlēšanu diena jau rīt. Aizej nobalsot!

  Dace Vašuka, "Ventas Balss" Pašvaldību vēlēšanas – diena, kurā arī Ventspils pilsētas un novada iedzīvotāji dosies izdarīt izvēli par savas pilsētas, pagasta nākotni – notiks jau rīt. Lai balsi nepalaistu vējā, svarīgi ievērot balsošanas kārtību un atcerēties, ka pašvaldību vēlēšanās tieši tava balss var būt izšķiroša, jo vietējo deputātu izvēle notiek krietni mazākos mērogos un katrai balsij ir nozīme. 

 • Aivara Lemberga intervija žurnālam IR - pilnā versija

  Aivara Lemberga intervija žurnālam IR (09.05.2013.) Žurnālisti: Anita Brauna; Aivars Ozoliņš

 • Aivars Lembergs: vērtējiet darbus!

  Anita Daukšte, www.nra.lv. Saruna ar Ventspils mēru Aivaru Lembergu (Latvijai un Ventspilij).

 • Lembergs: koalīciju glābj Dombrovska lēnīgums

  Uldis Dreiblats, Ritums Rozenbergs, Neatkarīgā Rīta Avīze 2013.gada 21.janvārisVentspils mērs Aivars Lembergs intervijā Neatkarīgajai skaidro, ko patiesībā nozīmē valdošās koalīcijas propagandētais Latvijas veiksmes stāsts un ko nozīmē t. s. tiesiskuma koalīcijas proponētās reformas.

 • Lembergs: cilvēktiesības kriminālprocesā – neaizsargātas

  Uldis Dreiblats, Ritums Rozenbergs, Neatkarīgā Rīta Avīze 2012.gada 29.augustsVentspils mērs Aivars Lembergs intervijā Neatkarīgajai analizē, kādēļ tiesa neļauj īstenot likumā paredzētās tiesības uz aizstāvību un kādēļ prokurori joprojām uzticas Šveices advokātam Rudolfam Meroni.

 • Lembergs: Esam 12 gadus priekšā valstij

  Dienas Bizness, 2012.gada 3.augustā, Ventspils tematiskais pielikums Ventspilī lēmumi, prioritātes un stratēģijas nepaliek tikai uz papīra vai amatpersonu galvās, bet īstenojas darbos. Panākumu atslēga ir prasme sadarboties, drosme atšķirties un mazliet riskēt. Protams, arī saimnieciskums. Pilsētas mērs, Aivars Lembergs, neslēpj, ka nostājas pret konservatīvo domāšanu, riskējot ar savu personisko drošību.  

 • Aivars Lembergs: nacionālajai buržuāzijai izredžu vairs nav

  Laikraksts "Diena", 2012.gada 13.augustā Gatavojat sūdzību Eiropas Cilvēktiesību tiesai par politisku vajāšanu. Vai varat pateikt – kas jūs vajā? Mani vajā Latvijas valsts. Ja saliek secīgi visus faktus kopā, tie manu advokātu ieskatā ļoti precīzi to arī pierāda. Ja tā būtu tikai viena iestāde, teiksim, prokuratūra, tā būtu tikai viena iestāde. Bet tā ir konkrētu faktu secīga sistēma, kas turpinās jau vairākus gadus. Fakti pašlaik tiek apkopoti, un tad advokāti vērtēs sūdzības iesniegšanas pamatojumu.

 • Aivars Lembergs: Ventspils ir neuzvarama

  Imants Vīksne, Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai 2012.gada 1.augusts Gaidāmie Ventspils svētki ir kļuvuši par nozīmīgu atskaites punktu pilsētas dzīvē. Pie ventiņiem sabrauc radi un draugi no visas Latvijas, lai kopā svinētu. Šie ir ģimenes un draugu svētki. Pie izdevības tiek arī novērtēts, kas pilsētā no jauna paveikts. Kas darbā palīdzējis un kas traucējis? Par to saruna ar Ventspils mēru Aivaru Lembergu.