Publikācijas

 • Kauliņi mesti veiksmīgi

  1994. gada pavasarī, klātesot 33 dalībniekiem, tika dibināta partija Latvijai un Ventspilij. Pie durvīm bija gaidāmās pašvaldību vēlēšanas, kurās partija ieguva visas deputātu vietas. Vēlētāju uzticību un vairākumu domē tā spējusi saglabāt visus garos gadus. Šajā pavasarī partija svin 20 gadu jubileju un aizvien tur savās rokās Ventspils domes stūres ratu. Ievērojamais gadskaitlis tiks atzīmēts, dāvinot pilsētai kokus un atskatoties uz paveiktajiem darbiem.

 • Lembergs: atteikšanās no valdības sašķeltu ZZS

  Anita Daukšte, NRA.lv Par valdības veidošanu un ietekmi uz to, citu politisko spēku un paša izredzēm vēlēšanās saruna ar Ventspils mēru Aivaru Lembergu.

 • Intervija LTV1 raidījumā “Rīta Panorāma”

  Intervija LTV1 raidījumā “Rīta Panorāma” (19.01.2014.)

 • Budžets – caurs maiss iedzīvotājiem

  Dace Vašuka, "Ventas Balss" Saimes deputāte DANA REIZNIECE-OZOLA neslēpj vilšanos par nākamā gada valsts budžetu. Viņas skatījumā tas ir nevis valsts attīstības budžets, bet gan bezdarba attīstības budžets. Budžets nav dāvana Latvijas cilvēkiem valsts dzimšanas dienā, bet gan caurs maiss, uzskata deputāte. Viņa nobalsoja pret to un jau vērsusies pie prezidenta ar prasību vairākus likumus neizsludināt un atdot Saeimai atkārtotai skatīšanai. 

 • Reizniece-Ozola: Budžetā – aizdomīga priekšvēlēšanu rezerve

  Baiba Lulle, nra.lv Par nākamā gada valsts budžetu, tā saistību ar valsts stratēģiskiem mērķiem, iestrādātām aizdomīgām līdzekļu rezervēm, ko varētu tērēt pirms nākamā gada Saeimas vēlēšanām, koalīcijas jaunām nodokļu iniciatīvām un to ietekmi uz tautsaimniecību Neatkarīgās intervija ar vienu no aktīvākajām debatētājām, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas deputāti Danu ReiznieciOzolu.

 • No ministriem neviens nav bijis tik liels klauns kā Sprūdžs

  Elita Veidemane, NRA Intervija ar Ventspils pilsētas mēru Aivaru Lembergu: par Ekonomikas ministrijas ierosinājumu aplikt brīvostas ar jaunu nodokli, par Edmunda Sprūdža demisiju un par Latvijas lomu ASV ģeopolitikā.

 • Oligarhu vara ir nostiprinājusies

  Sandris Točs, Diena Ventspils pilsētas mērs, Latvijai un Ventspilij partijas vadītājs Aivars Lembergs intervijā Sandrim Točam

 • Mums jātiecas pēc labākā

  Dace Vačuka, "Ventas Balss" Ventspils, tērpusies svētku rotā un izritinājusi ziedu paklājus, gaida viesus. Šogad pilsēta svinēs 723. jubileju, bet cauri vīsies arī ostas 750. gadadienas motīvi. Daudz ir paveikts, ir ar ko lepoties, taču daudz vēl jādara. Tādēļ Ventspils mērs Aivars Lembergs aicina neieslīgt rutīnā un kopīgiem spēkiem veidot pilsētu turīgās Vācijas līmenī un nenolaist latiņu zemāk. 

 • Mērķis un plānotā izpilde virza attīstību

  Dace Vašuka, www.nra.lv Ventspils pilsēta kā katru gadu augusta pirmajā nedēļā svinēs pilsētas svētkus un šogad arī ostas 750. gadu jubileju. Tā atkal greznojas krāšņās puķu dobēs, izklāj ziedu paklājus, uzņems viesus, kuriem piedāvā arī jaunas un aizraujošas atrakcijas piedzīvojumu parkā. Taču līdzās svētkiem ir arī darbs un ikdiena. Ar kādu skatu uz pilsētu raugās Ventspils mērs, Aivars Lembergs, kuram vēlēšanās iedzīvotāji uzticējuši pilsētas vadību arī nākamos četru gadus? 

 • Ventspili stūrēs Vācijas līmeņa virzienā

  Aivara Lemberga intervija "Dienas Biznesam" Tikko ir pagājušas pašvaldību vēlēšanas, un Ventspils mēram Aivara Lembergam un viņa vadītajai partijai iedzīvotāji atkal uzticējuši rūpes par pilsētu nākamos četrus gadus. Lembergs ir gandarīts, ka ventspilnieki novērtējuši iepriekšējos gados paveikto, un uzsver, ka lielākais izaicinājums turpmāk būs kvalitātes noturēšana un celšana, lai sasniegtu Vācijas vidējo līmeni.