Publikācijas

 • Dana Reizniece-Ozola "Rīta panorāmā"

  12. Saeimā ievēlātā Dana Reizniece-Ozola "Rīta panorāmā" stāsta par jaunās valdības veidošanas procesu

 • ZZS premjera amata kandidāta A.Lemberga intervija raidījumā "Rīta Panorāma"

  A.Lemberga atbild uz jautājumiem par bankas “Citadele” pārdošanu, Visaginas atomelektrostacijas celtniecības lietderību, un vai Latvijai jāsadarbojas ar NATO

 • ZZS Ministru prezidenta kandidāta A.Lemberga intervija laikrakstā "Latvijas Avīze"

  Zaļo un zemnieku savienības Ministru prezidenta amata kandidāta, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga intervija laikrakstā "Latvijas Avīze"

 • Jūs neatrastu par mani uzticīgāku cilvēku Latvijas neatkarībai

  Aivars Lembergs (Latvijai un Ventspilij) pagājušajā nedēļā izsauca sabiedrības viļņošanos: viņš pieņēma Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes aicinājumu būt par ZZS Ministru prezidenta amata kandidātu.

 • D.Reizniece-Ozola: Izglītības nozarei jāatgriež krīzē atņemtais

  Par izglītības jomā un tās finansēšanā nepieciešamajām izmaiņām Neatkarīgās saruna ar divām valsts augstākajām amatpersonām, kas atbildīgas par nozari: izglītības un zinātnes ministri Inu Druvieti (Vienotība) un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas vadītāju Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS).

 • Veselības jomā kļuvis daudz sliktāk. Saruna ar Gundaru Daudzi

  Viena no Zaļo un zemnieku savienības saraksta “intrigām” ir Gundars  Daudze – bijušais Saeimas priekšsēdētājs, kurš pēdējos trīs gadus  vadījis Valsts prezidenta kanceleju un savos izteikumos bijis diezgan  atturīgs. Šo darbu viņš turpināšot darīt līdz oktobrim, tālākais būšot  atkarīgs no vēlēšanu rezultātiem. Bet kādi ir paša G. Daudzes nodomi, ar  kuriem viņš grib atgriezties Saeimā? Ar viņu sarunājas Voldemārs  Krustiņš un Māris Antonevičs.

 • Intervija LNT rīta raidījumā “900 sekundes”

  Intervija LNT rīta raidījumā “900 sekundes” 

 • Aivars Lembergs: Vairāk domāt par nacionālajām interesēm

  Saruna ar Ventspils domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu par Ventspils attīstības priekšnoteikumiem, par to, vai Latvijai izdosies sasniegt Zviedrijas labklājību, kā izlietot papildu naudu aizsardzības budžetā un kāpēc līdzšinējās valdības neko nav darījušas, lai palielinātu Latvijas enerģētisko un ekonomisko neatkarību.

 • Intervija laikrakstam “Dienas Bizness”

  Ventspils mērs Aivars Lembergs atklāj, ka šobrīd svarīgs jautājums, kas jārisina pašvaldībām, ir Eiropas struktūrfondu līdzekļu sadales programma turpmākajiem gadiem. No tā, kāda programma tiks saskaņota ar Eiropas Komisiju, lielā mērā būs atkarīga arī pašvaldību attīstība un iedzīvotāju dzīves kvalitāte nākamajos gados. Šobrīd aizvien strauji atpaliekam no vecās Eiropas, taču vajag to iedzīt, vairāk aizstāvot nacionālās intereses, ir pārliecināts Ventspils mērs. Tādēļ pašvaldība aktīvi sadarbojas ar valsts pārvaldi, lai gatavotu kvalitatīvu pamatu tālākai izaugsmei.

 • Latvijai neviena priekšā nav jāklanās (DB, 30.06.2014.)

  Latvijā politiķiem trūkst mugurkaula un 
kompetences; energoneatkarības jomā būtu jāsāk kaut ko darīt, ne tikai tukši muldēt.Tā Dienas Biznesa (DB) klubā, kas apvieno ietekmīgākos Latvijas uzņēmējus, norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs. Viņš atgādina, ka Latvija tika uzņemta Eiropas Savienībā (ES) pirms desmit gadiem kā nabadzīgākā valsts, un šobrīd valstij tiek uzspiestas dažādas ES prasības, kuras izstrādā un faktiski pieņem bagātās valstis, kas pēc sava sociāli ekonomiskās attīstības līmeņa ir daudz reižu bagātākas nekā Latvija. Tāpēc tām realizēt prasības ir daudz vienkāršāk, savukārt mēs, akli sekojot šīm prasībām, pieturamies pie principa, ka precīzi tās pildīsim, un pēc tam brīnāmies, ka Latvijai ļoti grūti klājas.