Publikācijas

 • Intervija LTV1 rīta raidījumā “Rīta panorāma”

  Intervija LTV1 rīta raidījumā “Rīta panorāma” 

 • Valsts, bet faktiski – nācijas prezidents (Diena, 12.05.2015.)

  Nākamā Valsts prezidenta izvēli intervijā Romānam Meļņikam komentē Zaļo un Zemnieku savienības sadarbības partijas Latvijai un Ventspilij valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs Palasot dažu Latvijas politikas ekspertu izteikumus, rodas iespaids, ka esat galvenais režisors nākamā Valsts prezidenta izvēlē. Tā ir?

 • Intervija LR4 raidījumā “Aleksandra studija”

  Intervija LR4 raidījumā “Aleksandra studija”

 • Ekonomikas ministre: svarīgi noturēt attīstības tempu

  Dana Reizniece-Ozola (Zaļo un zemnieku savienība) ielēca ekonomikas ministres amatā strauji un uzreiz sašūpoja ūdeņus ministrijā, atstādinot virkni augstāko ierēdņu, kas bija pieļāvuši izšķērdību un bezatbildību ar valsts līdzekļiem EXPO izstādes Milānā organizēšanā. Tas bija skaļākais skandāls Laimdotas Straujumas otrās valdības sākumā. Vai ministre uzturēs līdzīgu darba tempu un mērogus, vai viņa mērķē uz valdības vadītājas amatu, intervija ar Neatkarīgo.

 • Raidījuma "Rīta Panorāma" intervija ar D.Reiznieci-Ozolu

  Raidījuma "Rīta Panorāma" intervija ar D.Reiznieci-Ozolu 

 • Nepieciešama uz nākotni orientēta politika

  Saruna ar Ventspils pilsētas mēru Aivaru Lembergu par aizvadītā gada politiskajiem rezultātiem, par padarītajiem un nepadarītajiem darbiem Ventspilī un Latvijā kopumā, par valdības, ZZS unVienotības politiskajām perspektīvām un Latvijas stratēģiskajiem mērķiem.

 • D.Reizniece-Ozola: Valdībā deķītis tiek raustīts atkarībā no ministra caursišanas spējām

  Par viņu atzinīgi izsakās arī politiskie konkurenti. Vienlaikus zināmu neizpratni (cik daudzpusīgs var būt viens cilvēks?) radīja ZZS gatavība viņu virzīt gan ekonomikas, gan satiksmes un izglītības ministra postenim. Uzlēcošā zvaigzne Latvijas politikā? Vai ar intelektu un darbaspējām pietiek, lai būtu "universiāls" ministrs? Fragments noDienas komentētāja Māra Zandera sarunas ar jauno ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu.

 • Reizniece-Ozola: valdības risks, ja premjere pēc kāda laika izdomātu, ka slogs viņai ir par smagu

  Par karstajiem kartupeļiem, stājoties ekonomikas ministres amatā, intervija ar Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS).

 • Latvijas Avīze: Dana Reizniece-Ozola gatava izkāpt no komforta zonas

  Jaunajā valdībā, kuru Saeimā paredzēts apstiprināt 5. novembrī, būs tikai daži jaunpienācēji, kas līdz šim nav sēdējuši ministru krēslos. Starp tiem – Dana Reizniece-Ozola (Zaļo un zemnieku savienība), līdzšinējā Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja. Priekšvēlēšanu un valdības veidošanas laikā viņa tika minēta kā kandidāte pat uz četriem valdības amatiem. Viņai piemērīja gan izglītības un zinātnes, gan satiksmes, gan vides un reģionālās attīstības ministra krēslus. Nevienu no tiem ZZS neieguva un nu D. Reizniecei-Ozolai jaunajā valdībā atvēlēts ekonomikas ministra krēsls. Dzirdēts arī, ka D. Reizniece-Ozola pēc apbružāšanās valdības darbā būšot ZZS premjerministra amata kandidāte.

 • A.Lemberga intervija LNT rīta raidījumā “900 sekundes” (20.10.2014.)

  A.Lemberga intervija LNT rīta raidījumā “900 sekundes”